Beklentilerinizin çok daha ötesinde: TUCA’S HOME

Bir gün yine İnstagram ve Pinterest arasında mekik dokurken, sayfalar arasında kaybolmamı önleyen bir marka Tuca’s HOME. Ve yeni keşfettiğim bu markanın özgün tasarımları ile siz de tanışın…

Sizin de bildiğiniz gibi ev dekorasyonu biz tasarım severler için hiç bitmeyen bir süreç. Belli aralıklarla bu sürece dahil etmeyi planladığımız parçalarda aradığımız ilk özellik ise özgün bir tasarıma sahip oluyor olması. Tuca’s Home  karşıma çıktığında ilgimi ilk çeken yalın tasarımları oluyor.

Tuca’s Home’un tüm dekorasyon tarzlarına kolayca uyum sağlaması da ayrı bir avantaj. Bohem, bohem İskandinav, ya da salt İskandinav, Eklektik, Fransız ve ya Rustik, hepsi ile çok yakışacağından eminim. Benim en çok ilgimi çeken ürünü ise mantar sehpa oldu. Üç farklı ebatı bulunan bu sehpalardan orta boy olanı sipariş ettim. Bu ilk alışverişimde şimdilik bana bir adet sehpanın yeterli olacağını düşünsem bile şimdiden gözümü küçük boy sehpalara diktim bile.

Doğal malzemeler kullanılarak tasarladıkları tüm ürünlerin oldukça işlevsel olduğunu söylemek mümkün.  Benim ilgimi ilk çeken mantar modeli sehpa olduğunu söylemiştim  ya yoksa tabure mi demeliydim? Baksanıza sizce de çok fonksiyonel  değil mi? Tuca’s Home‘ dan almış olduğum bu ürünün ne kadar fonksiyonel olduğunu anlatmak yerine birkaç fotoğraf çekmenin daha uygun olacağını düşündüm.

Şimdilik Tuca’s Home’dan aldığım mantar sehpa mı çalışma odamda kullanacağım gibi görünüyor.
Misafir banyosunda kullanmak da fena fikir değil…

Ürün elime geçtikten sonra ise ilk dikkatimi çeken kusursuz işçiliği oldu. Markanın mimari olan Tuğba Çal’ın aşırı ilgili ve samimi yaklaşımlarını saymıyorum bile. Alışverişimiz karşılıklı güven içinde ilerlerken ürünler çok hızlıca elime geçti. Hani görmeden dokunmadan alışveriş yapmaktan hoşlanmıyorum diyebiliyoruz ya bazen,  Tuca’s Home’un ürünleri için beklentinizin çok daha ötesinde olacağını garanti edebilirim.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply